Schneider Electric VarSet Fix capacitor bank 150kvar with incomer CB Bottom entry 400V 50Hz;VLVFW2N03510AA
VarSet Fix capacitor bank 150kvar with incomer CB Bottom entry 400V 50Hz...
Trenutno nema na stanju
VarSet Fix capacitor bank 150kvar with incomer CB Bottom entry 400V 50Hz
| Mrežni napon |
400 V AC 50 Hz 415 V AC 50 Hz |
|---|---|
| Reaktivna snaga | 150 kvar |
| Način rada | Konstantno |
| Grupa proizvoda | VarSet |
| Kratko ime uređaja | VarSet fiksni |
| Tip proizvoda ili komponente | Kondenzatorska baterija |
| Nivo zaprljanosti mreže | Niska zaprljanost |
|---|---|
| [gh/sn] mera zaprljanosti harmonicima | 15…25 % |
| [THDU] total harmonic distorsion of voltage | 3…4 % |
| Snaga po koraku | 150 kvar |
| Sastav stepena | 150 |
| Položaj priključaka | Donji |
| capacitor technology | VarplusCan |
| Broj polova | 3P |
| Tolerancija kapacitivnosti | - 5 % do 10 % |
| [ui] nazivni napon izolacije | 690 V |
| [uimp] nazivni napon impulsa | 8 kV |
| Maksimalni dopustivi napon | 1.1 x Un (8 časova tokom 24 časa) u skladu sa IEC 60831 |
| [imp] maksimalna stalna struja |
Kondenzator: 1.8 x In pri 480 V u skladu sa IEC 60831 Baterija: 1.43 x In pri 400 V u skladu sa IEC 61439-2 Baterija: 1.19 x In pri 415 V u skladu sa IEC 61439-2 |
| main incomer protection | Zaštitnim prekidačem |
| Prekidna moć | Icu 50 kA |
| Tip upravljanja | Zakretna ručica |
| Dostupnost za operacije | Prednji deo |
| Boja | Siva (RAL 7035) |
| maximum weight | 131 kg |
| Visina | 1300 mm |
| Širina | 800 mm |
| Dubina | 300 mm |
| Zaštitna oprema | Pomoćni transformator |
| Interni naponski transformator | 400/230 V - 250 VA |
| Dostupna funkcija |
Kontakt alarma GenSet kontakt podfrekvencije |
| Standardi |
IEC 61921 IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda |
ASEFA EAC CE |
| Lokacija za montiranje | U zatvorenom |
| Ip stepen zaštite |
U odnosu na sigurnost: IPxx B U odnosu na okruženje: IP54 |
| Ik stepen zaštite | IK10 |
| Relativna vlažnost | 0…95 % |
| Nadmorska visina za rad | <= 2000 m |
| Temperatura okoline za rad uređaja | -5…45 °C |
| Prosečna temperatura vazduha u radu |
35 °C (godišnje) 45 °C (tokom 24 časa) |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 131,0 kg |
| Package 1 Height | 134,0 cm |
| Package 1 Width | 80,0 cm |
| Package 1 Length | 120,0 cm |
| Unit Type of Package 2 | P12 |
| Number of Units in Package 2 | 1 |
| Package 2 Weight | 163,0 kg |
| Package 2 Height | 50,0 cm |
| Package 2 Width | 80,0 cm |
| Package 2 Length | 120,0 cm |