Schneider Electric Izlazni du/dt filter za frekventne regulatore - IP20;VW3A5305
izlazni du/dt filter za frekventne regulatore - IP20...
Trenutno nema na stanju
izlazni du/dt filter za frekventne regulatore - IP20
| Tip proizvoda ili komponente | Du/dt filter |
|---|---|
| Kompatibilnost grupe proizvoda |
Easy Altivar 610 Altivar Process ATV900 Altivar Process ATV600 Altivar Machine ATV340 |
| Specifične primene proizvoda | Izlazni filter |
| [in] nazivna struja | 95 A |
| Kompatibilnost proizvoda |
ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 15 kW, 200...240 V ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 18,5 kW, 200...240 V ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 22 kW, 200...240 V ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 30 kW, 380...480 V ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 37 kW, 380...480 V ATV630 frekventni regulator montaža na zid - 45 kW, 380...480 V ATV650 frekventni regulator montaža na zid - 30 kW, 380...480 V ATV650 frekventni regulator montaža na zid - 37 kW, 380...480 V ATV650 frekventni regulator montaža na zid - 45 kW, 380...480 V ATV610 frekventni regulator - 30 kW, 380...415 V ATV610 frekventni regulator - 37 kW, 380...415 V ATV610 frekventni regulator - 45 kW, 380...415 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 15 kW, 200...240 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 18,5 kW, 200...240 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 22 kW, 200...240 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 30 kW, 380...480 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 37 kW, 380...480 V ATV930 frekventni regulator montaža na zid - 45 kW, 380...480 V ATV950 frekventni regulator montaža na zid - 30 kW, 380...480 V ATV950 frekventni regulator montaža na zid - 37 kW, 380...480 V ATV950 frekventni regulator montaža na zid - 45 kW, 380...480 V |
| potrebna količina | 1 |
| Električna veza | Priključni blok, kapacitet priključka: 50 mm² / AWG 1/0 |
| Maksimalna dužina kabla motora |
500 m neoklopljen kabl pri 4 kHz 300 m oklopljen kabl pri 4 kHz |
|---|---|
| dv/dt |
3000 V/µs maksimalno pri 200...240 V 3000 V/µs maksimalno pri 380...480 V |
| Termički gubici | 92 W pri 4 kHz |
| maksimalna izlazna frekvencija pogona | 100 Hz |
| Temperatura okoline za rad |
-10…50 °C (bez smanjenja struje) 50…60 °C (sa smanjenjem vrednosti struje 1.5 % na °C) |
| Nadmorska visina za rad uređaja |
0...1000 m bez smanjenja struje 1000...4000 m sa smanjenjem vrednosti struje 1 % na 100 m |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 610 mm |
| Dubina | 245 mm |
| Masa proizvoda | 19 kg |
| Ip stepen zaštite |
IP20 IP21 (sa setom VW3A53905) |
|---|---|
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 24,0 kg |
| Pakovanje 1 visina | 40,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 40,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 75,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | P06 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 1 |
| Pakovanje 2 težina | 31,0 kg |
| Pakovanje 2 visina | 44,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 45,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 80,0 cm |