CONTRINEX PHOTOELECTRIC SENSOR, DIFFUSE SENSOR, CONNECTOR, M18, 3 WIRE, PNP, LIGHT-ON, LTS-1180-303; 620-200-407
PHOTOELECTRIC SENSOR, DIFFUSE SENSOR, CONNECTOR, 600 mm, M18, 3 WIRE, PNP, LIGHT-ON, LTS-1180-303; 620-200-407 PNP | Straight , PVC 2m 3 wire, LIGHT-ON...
Cena bez pdv-a: 12.206,46 |
Cena sa pdv-om: 14.647,76 |
PHOTOELECTRIC SENSOR, DIFFUSE SENSOR, CONNECTOR, 600 mm, M18, 3 WIRE, PNP, LIGHT-ON, LTS-1180-303; 620-200-407
PNP | Straight, PVC 2m 3 wire, LIGHT-ON
PNP | Straight, PVC 2m 3 wire, LIGHT-ON
| Operating range | 600 mm |
| Switching frequency max. | 1000 Hz |
| Supply voltage | 10...36 |
| Polarity | PNP |
| Output | Light-on |
| Sensitivity adjustment | 3/4-turn pot. |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M18 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Chrome-plated brass |
| Temperature range | -25...+55°C |
| Light source | LED, red 660 nm |
| Interface | Standard output |
| Operating principle | Diffuse |
| Sensing range max. | 0 |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,REFLEX,M18,PNP, LRR-M18PA-NMK-404;620-600-182
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( REFLEX). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP je polaritet,
-

(Trenutno nema na stanju)
6.729,73
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression,M18,PNP, LHS-1180-303 ;620-200-457
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
14.394,08
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, DIFFUSE,M5,PNP, Φ4,LTI-D04MA-NMK-403;620-600-438
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( DIFFUSE). Senzor je dimenzija Φ4 mm, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP je
-

(Trenutno nema na stanju)
17.066,97
CONTRINEX Miniature Diffuse M5 0...10 mm Stainless steel V2A LED, red 680 nm, LTR-M05MA-NSK-403
contrinex-miniature-diffuse-m5-0...10-mm-stainless-steel-v2a-led-red-680-nm-ltr-m05ma-nsk-403
-

(Trenutno nema na stanju)
17.066,97
CONTRINEX Miniature Diffuse M5 0...50 mm Stainless steel V2A LED, red 680 nm, LTR-M05MA-NLK-403
Miniature Diffuse M5 0...50 mm Stainless steel V2A LED, red 680 nm, LTR-M05MA-NLK-403 PUR, 2 m, 3 wire, Light-on, PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
17.066,97
CONTRINEX Miniature Diffuse M5 0...10 mm Stainless steel V2A LED, infrared 880 nm, LTI-M05MA-NSS-403; 620-600-462
Miniature Diffuse M5 0...10 mm Stainless steel V2A LED, infrared 880 nm, LTI-M05MA-NSS-403; 620-600-462 M8 3-pin, Light-on, PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
22.086,66