CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression,M18,PNP, LHR-M18PA-PMK-403 ;620-600-208
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP...
Cena bez pdv-a: 10.162,64 |
Cena sa pdv-om: 12.195,17 |
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP je polaritet, a povezivanje se vrši PVC ,2m ,3-wire
Short Specifications
| Operating principle | Background suppression |
|---|---|
| Sensing range typ. Max. | 10...250 mm |
| Light source | Pinpoint LED, red 640 nm |
| Housing size [mm] | M18 |
| Sensitivity adjustment | 30...250 mm, 3/4-turn pot. |
| Polarity | PNP |
| Output | Light-on + Dark-on |
| Interface | Standard output |
| Connection | PVC, 2 m,3 wire |
| Supply voltage | 10...30 VDC |
| Switching frequency max. [Hz] | 700 |
| Housing material | ABS |
| Temperature range | -25...65 °C |
| Enclosure rating (IP) |
IP 67 |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,REFLEX,M18,PNP, LRR-M18PA-NMK-404;620-600-182
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( REFLEX). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP je polaritet,
-

(Trenutno nema na stanju)
6.729,73
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression,M18,PNP, LHR-M18PA-PMS-403 ;620-600-214
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
10.162,64
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression, 30x30mm, PNP, IP67,LHS-3131-303 ; 620-600-005
Standardni fotoelektrični senzor LHS-3130-101 sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija 30x30 mm, sa kućištem u IP67 stepenu
-

(Trenutno nema na stanju)
13.415,81
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression,M18,PNP, LHS-1180-303 ;620-200-457
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
14.394,08
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,background suppression, 30x30mm, PNP, IP67,LHS-3130-103 ; 620-600-011
Standardni fotoelektrični senzor LHS-3130-103 sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija 30x30 mm, sa kućištem u IP67 stepenu
-

(Trenutno nema na stanju)
14.848,54
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,background suppression, 40x50mm, PNP, IP67 LHK-4150-103 ; 620-000-562
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija 40X50 mm, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.
-

(Trenutno nema na stanju)
22.399,91