CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-603-M30, 10mm, 3 žice, NO, dvožilni pvc kabl 2m ;320-820-203
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-603-M30, 10mm, 3 žice, NO, dvožilni pvc kabl 2m ;320-820-203...
Cena bez pdv-a: 5.725,79 |
Cena sa pdv-om: 6.870,95 |
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-603-M30, 10mm, 3 žice, NO, dvožilni pvc kabl 2m ;320-820-203
Short Specifications
DW-AD-603-M30
| Operating range | 10 mm |
| Switching frequency max. | 1200 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M30 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Nickel-plated brass |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 50 mm |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-607-M30, 10mm, 2 žice, NO, dvožilni pvc kabl 2m ;220-820-911
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc dvožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
8.503,96
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-608-M30, 10mm, 2 žice, NC, dvožilni pvc kabl 2m ;220-820-912
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc dvožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
9.166,40
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M30,DW-AD-504-M30, 22mm, PNP, NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-413
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
12.173,08
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični ,DW-AD-511-M30, 40mm, NPN, NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-421
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
12.173,08
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M30,DW-AD-502-M30, 22mm, NPN, NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-405
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
12.173,08
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M30,DW-AD-503-M30, 22mm,PNP, NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-407
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M30mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
12.173,08