CONTRINEX Basic Extra Distance Series 500 M12 Non embeddable 10 mm, DW-AD-511-M12; 330-020-133
Basic Extra Distance Series 500 M12 Non embeddable 10 mm, DW-AD-511-M12; 330-020-133, DW-AD-511-M12; 330-020-133 PVC, 2 m, 3 wire, NPN|Normally Open (NO)...
Cena bez pdv-a: 9.204,92 |
Cena sa pdv-om: 11.045,90 |
Basic Extra Distance Series 500 M12 Non embeddable 10 mm, DW-AD-511-M12; 330-020-133, DW-AD-511-M12; 330-020-133
PVC, 2 m, 3 wire, NPN|Normally Open (NO)
PVC, 2 m, 3 wire, NPN|Normally Open (NO)
| Operating range | 10 mm |
| Switching frequency max. | 400 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | NPN |
| Output | Normally Open (NO) |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M12 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Chrome-plated brass |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 50 mm |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | Standard output |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M12,DW-AS-624-M12, 4mm, PNP, NC, M12 kabal sa 4-pina ;320-820-029
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M12mm. Povezivanje se vrši M12 kablom sa 4-pina, izlazni signal je
-

(Trenutno nema na stanju)
5.253,35
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M12,DW-AS-631-M12, 8mm, NPN, NO, M12 kabal sa 4-pina ;320-820-907
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M12mm. Povezivanje se vrši M12 kablom sa 4-pina, izlazni signal je
-

(Trenutno nema na stanju)
5.253,35
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M12, DW-AD-624-M12, 4mm, PNP, NC, trožilni pvc kabl 2m ;320-820-024
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M12mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
5.309,84
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M12, DW-AD-631-M122, 8mm, NPN, NO, trožilni pvc kabl 2m ;320-820-903
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M12mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
5.309,84
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M12, DDW-AD-632-M12, 8mm, NPN, NC, trožilni pvc kabl 2m ;320-820-904
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M12mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
5.309,84
CONTRINEX Basic Extra Distance Series 500 M12 Non embeddable 10 mm, DW-AD-513-M12; 330-020-138
Basic Extra Distance Series 500 M12 Non embeddable 10 mm, DW-AD-513-M12; 330-020-138 PVC, 2 m, 3 wire, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link
-

(Trenutno nema na stanju)
9.204,92