CONTRINEX Color and contrast Color 40 x 50 30...40 mm PBTP Teach in LED, white, FTS-4155-301; 620-000-660
Color and contrast Color 40 x 50 30...40 mm PBTP Teach in LED, white, FTS-4155-301; 620-000-660 M12 5-pin, Light-on + Light-on + Light-on, NPN...
Cena bez pdv-a: 67.936,65 |
Cena sa pdv-om: 81.523,98 |
Color and contrast Color 40 x 50 30...40 mm PBTP Teach in LED, white, FTS-4155-301; 620-000-660
M12 5-pin, Light-on + Light-on + Light-on, NPN
M12 5-pin, Light-on + Light-on + Light-on, NPN
| Operating range | 30...40 mm |
| Switching frequency max. | 4000 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | NPN |
| Output | Light-on + Light-on + Light-on |
| Sensitivity adjustment | Teach-in |
| Connection | M12 5-pin |
| Housing size [mm] | 40 x 50 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PBTP |
| Temperature range | -5...+55°C |
| Light source | LED, white |
| Interface | Standard output |
| Operating principle | Color |
| Sensing range max. | 0 |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, DIFFUSE,M18, NPN,LTR-M18PA-PMK-10A ;620-600-173
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( DIFUSSE). Senzor je dimenzija M18 mm, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.NPN je polaritet,
-

(Trenutno nema na stanju)
6.729,73
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,REFLEX,M18,NPN,LRR-M18PA-NMS-101 ;620-600-192
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( REFLEX). Senzor je dimenzija M18, sa kućištem u IP67 stepenu zaštiteNPN je polaritet,
-

(Trenutno nema na stanju)
7.109,74
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor,REFLEX,40X50, NPN,LRS-4150-101 ;620-000-584
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( REFLEX). Senzor je dimenzija 40X50, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite NPN je polaritet,
-

(Trenutno nema na stanju)
13.120,54
CONTRINEX Minijaturni fotoelektrični senzor 13x27 mm, background suppression ,PVC 2m, 3wire konektor,NPN,LHR-C12PA-PLK-301;628-000-681
Minijaturni fotoelektrični senzor 13x27 mm, background suppression ,PVC 2m, 3wire konektor,NPN,LHR-C12PA-PLK-301
-

(Trenutno nema na stanju)
17.310,89
CONTRINEX Standardni fotoelektrični senzor, background suppression, 40x50mm, NPN, IP67 LHK-4150-101 ; 620-000-560
Standardni fotoelektrični senzor sa prinicipom rada kroz snop ( background suppression). Senzor je dimenzija 40X50 mm, sa kućištem u IP67 stepenu zaštite.
-

(Trenutno nema na stanju)
22.399,91
CONTRINEX Color and contrast Color 40 x 50 30...40 mm PBTP Teach in LED, white, FTS-4155-303; 620-000-661
Color and contrast Color 40 x 50 30...40 mm PBTP Teach in LED, white, FTS-4155-303; 620-000-661 M12 5-pin, Light-on + Light-on + Light-on, PNP
-

(Trenutno nema na stanju)
67.936,65