INVERTEK DRIVES Optidrive E3, 0.75 kW (1 HP), 4.3 A, 110-115 V, 1-3PH IP66 Outdoor Non-switched; ODE-3-110043-101A
Optidrive E3, 0.75 kW (1 HP), 4.3 A, 110-115 V, 1-3PH IP66 Outdoor Non-switched; ODE-3-110043-101A...
Cena bez pdv-a: 32.835,90 |
Cena sa pdv-om: 39.403,09 |
Optidrive E3, 0.75 kW (1 HP), 4.3 A, 110-115 V, 1-3PH IP66 Outdoor Non-switched; ODE-3-110043-101A
Input Ratings
| Supply Voltage | 110-115 V |
| Input Phases | 1 |
| Supply Current Continuous | 15.8 A |
| Supply Fuse or MCB (Type B) | 25 A |
Output Ratings
| Motor Output Rating | 0.75 kW (1 HP) |
| Output Voltage | 0 – 2 x Supply Voltage |
| Output Current | 4.3 A |
Cable Information
| Max Supply Cable Size | 8 mm² (0.01 sq in) |
| Max Motor Cable Size | 8 mm² (0.01 sq in) |
| Max Motor Cable Length | 100 m (328 ft) |
Factory Build Options
| EMC Filter | No Internal EMC Filter |
| Brake Transistor | No Internal Brake Transistor |
| Enclosure | IP66 Outdoor Non-switched |
| Display | LED |
Drive Dimensions
| Size | 1 |
| Height | 232 mm (9.13 in) |
| Width | 161 mm (6.34 in) |
| Depth | 152 mm (5.98 in) |
| Weight | 2.3 kg (5.07 lbs) |
| Fixings | 4 x M4 |
Packaged Dimensions
| Height | 205 mm (8.07 in) |
| Width | 210 mm (8.27 in) |
| Depth | 345 mm (13.58 in) |
| Weight | 2.9 kg (6.39 lbs) |
Slicni proizvodi:
INVERTEK DRIVES Optidrive E3, 1.5 kW (2 HP), 7 A, 200-240 V, 1-3PH IP66 Outdoor Non-switched; ODE-3-120070-1F1A
Optidrive E3, 1.5 kW (2 HP), 7 A, 200-240 V, 1-3PH IP66 Outdoor Non-switched; ODE-3-120070-1F1A
-

(Trenutno nema na stanju)
35.304,77
INVERTEK DRIVES Optidrive E3 0.75 kW (1 HP), 4.3 A, 200-240 V, 1-3PH, IP66 Outdoor Switched; ODE-3-120043-101B
Optidrive E3 0.75 kW (1 HP), 4.3 A, 200-240 V, 1-3PH, IP66 Outdoor Switched; ODE-3-120043-101B
-

(Na stanju)
39.254,95
INVERTEK DRIVES Optidrive E3 , 0.75kW , IP66 Switched ; ODE-3-140022-3F1B
Invertek Optidrive E3, ODE-3-140022-3F1B , 0.75kW izlazne snage , 2.2 A izlazne struje, trofazni ulaz 3x400V, trofazni izlaz 3x (0-400V), kućište u IP66
-

(Na stanju)
47.649,09
INVERTEK DRIVES Optidrive E3 , 1.5kW IP66 Switched, frame size 1 ; ODE-3-140041-3F4B
INVERTEK OPTIDRIVE E3 u IP66 izvedbi za korišćenje u spoljnim uslovima, ODE-3-140041-3F4B, trofazni ulaz 3x400V , trofazni izlaz 3x400V , izlazne snage 1.5kW,
-

(Trenutno nema na stanju)
52.093,05
INVERTEK DRIVES Optidrive E3, 5.5kW, IP66 Switched ; ODE-3-340140-3F4B
Invertek Optidrive E3, ODE-3-340140-3F4B , 5.5 kW izlazne snage , 14 A izlazne struje, trofazni ulaz 3x400V, trofazni izlaz 3x (0-400V), kućište u IP66 izvedbi,
-

(Trenutno nema na stanju)
97.273,28
INVERTEK DRIVES Optidrive E3, 7.5kW, IP66 Switched ;ODE-3-340180-3F4B
Invertek Optidrive E3, ODE-3-340180-3F4B, 7.5 kW izlazne snage , 18A izlazne struje, trofazni ulaz 3x400V, trofazni izlaz 3x (0-400V), kućište u IP66 izvedbi,
-

(Trenutno nema na stanju)
110.605,15