CONTRINEX Basic Extra Distance Series 500 M8 Embeddable 4 mm, DW-AS-523-M8-001 ; 330-020-077
Basic Extra Distance Series 500 M8 Embeddable 4 mm, DW-AS-523-M8-001 ; 330-020-077 M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link...
Cena bez pdv-a: 15.066,79 |
Cena sa pdv-om: 18.080,15 |
Basic Extra Distance Series 500 M8 Embeddable 4 mm, DW-AS-523-M8-001 ; 330-020-077
M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link
M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link
| Operating range | 4 mm |
| Switching frequency max. | 500 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | M8 3-pin |
| Housing size [mm] | M8 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Chrome-plated nickel silver |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 60 mm |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-511-M8, 6mm,NPN , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-048
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
10.886,71
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-524-M8, 4mm,PNP , NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-046
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
14.019,20
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-523-M8, 4mm,PNP , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-042
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
15.066,79
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-521-M8, 4mm,NPN , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-034
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
15.066,79
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-522-M8, 4mm,NPN , NC,trožilni pvc kabl 2m ;330-020-035
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
15.066,79
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AS-521-M8, 4mm, NPN, NO, M12 kabal sa 4-pina ;330-020-068
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8 mm. Povezivanje se vrši M12 kablom sa 4-pina, izlazni signal je
-

(Trenutno nema na stanju)
15.444,23