CONTRINEX Basic Classics Series 600 M8 Embeddable 1.5 mm, DW-AD-604-M8-120; 320-920-111
Basic Classics Series 600 M8 Embeddable 1.5 mm, DW-AD-604-M8-120; 320-920-111 PVC, 2 m, 3 wire, PNP|Normally Closed (NC)...
Cena bez pdv-a: 5.879,85 |
Cena sa pdv-om: 7.055,82 |
Basic Classics Series 600 M8 Embeddable 1.5 mm, DW-AD-604-M8-120; 320-920-111
PVC, 2 m, 3 wire, PNP|Normally Closed (NC)
PVC, 2 m, 3 wire, PNP|Normally Closed (NC)
| Operating range | 1.5 mm |
| Switching frequency max. | 5000 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Closed (NC) |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M8 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 16 mm |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | Standard output |
Slicni proizvodi:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-603-M8, 1.5mm,PNP , NO, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-114
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-604-M8, 1.5mm,PNP , NC, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-115
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-601-M8, 1.5mm,NPN , NO, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-112
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-602-M8, 1.5mm,NPN , NC, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-113
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8mm. Povezivanje se vrši pvc trožilnim kablom dužine 2m, izlazni
-

(Trenutno nema na stanju)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,-DW-AS-601-M8, 1.5mm, NPN, NO, M12 kabal sa 4-pina ;320-620-036
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8 mm. Povezivanje se vrši M12 kablom sa 4-pina, izlazni signal je
-

(Trenutno nema na stanju)
4.791,18
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,-DW-AS-602-M8, 1.5mm, NPN, NC, M12 kabal sa 4-pina ;320-620-037
Contrinex standardni induktivni senzor iz Basic serije, cilindričnog oblika, veličine M8 mm. Povezivanje se vrši M12 kablom sa 4-pina, izlazni signal je
-

(Trenutno nema na stanju)
4.791,18