CONTRINEX Basic Extra Distance Series 500 M8 Non embeddable 6 mm, DW-AS-513-M8-001; 330-020-085
Basic Extra Distance Series 500 M8 Non embeddable 6 mm; DW-AS-513-M8-001; 330-020-085 M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link...
VAT-exclusive price: 10.886,71 |
VAT-inclusive price: 13.064,05 |
Basic Extra Distance Series 500 M8 Non embeddable 6 mm; DW-AS-513-M8-001; 330-020-085
M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link
M8 3-pin, PNP|Normally Open (NO)/IO-Link
| Operating range | 6 mm |
| Switching frequency max. | 500 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | M8 3-pin |
| Housing size [mm] | M8 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Chrome-plated brass |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 60 mm |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | IO-Link |
Similar products:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,-DW-AS-601-M8, 1.5mm, NPN, NO, M12 kabal sa 4-pina ;320-620-036
Contrinex inductive basic sensor,f M18. Inteface NPN, NO.Connection M12 With 4-pina . Operating distance 1.5 mm
-

(Out of stock)
4.791,18
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,-DW-AS-602-M8, 1.5mm, NPN, NC, M12 kabal sa 4-pina ;320-620-037
Contrinex inductive basic sensor,f M18. Inteface NPC, NO.Connection M12 With 4-pina . Operating distance 1.5 mm
-

(Out of stock)
4.791,18
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-514-M8, 6mm,PNP , NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-054
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface PNP, NC. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
9.235,91
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-512-M8, 6mm,NPN , NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-050
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface NPN, NC. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
9.235,91
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-513-M8, 6mm,PNP , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-051
Contrinex inductive basic sensor,f M8. IntefacePNP, NO. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
10.886,71
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-511-M8, 6mm,NPN , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-048
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface NPN, NO. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
10.886,71