CONTRINEX Basic Classics Series 600 M8 Non embeddable 2.5 mm,DW-AS-613-M8-001 ; 320-520-044
Inductives Sensor Basic-Classics-Series-600-M8-Non-embeddable-25-mm DW-AS-613-M8-001...
Price on request
Inductives Sensor Basic-Classics-Series-600-M8-Non-embeddable-25-mm DW-AS-613-M8-001
DW-AS-613-M8-001
| Operating range | 2.5 mm |
| Switching frequency max. | 4500 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | M8 3-pin |
| Housing size [mm] | M8 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 45 mm |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | IO-Link |
Similar products:
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-611-M8, 2.5mm,NPN , NO, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-117
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface NPN, NO. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 2.5 mm
-

(Out of stock)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-612-M8, 2.5mm,NPN , NC, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-118
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface NPN, NC. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 2.5 mm
-

(Out of stock)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-613-M8, 2.5mm,PNP , NO, trožilni pvc kabl 2m ;320-520-119
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface PNP, NO. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 2.5 mm
-

(Out of stock)
4.516,44
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,-DW-AS-602-M8, 1.5mm, NPN, NC, M12 kabal sa 4-pina ;320-620-037
Contrinex inductive basic sensor,f M18. Inteface NPC, NO.Connection M12 With 4-pina . Operating distance 1.5 mm
-

(Out of stock)
4.791,18
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-514-M8, 6mm,PNP , NC, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-054
Contrinex inductive basic sensor,f M8. Inteface PNP, NC. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
9.235,91
CONTRINEX Induktivni senzor cilindrični M8,DW-AD-513-M8, 6mm,PNP , NO, trožilni pvc kabl 2m ;330-020-051
Contrinex inductive basic sensor,f M8. IntefacePNP, NO. PVC cable 2m,3 wire.Operating distance 6 mm
-

(Out of stock)
10.886,71